Lilla Lou Orient designer

Lilla Lou Orient

„Jeżeli koncepcja od samego początku nie jest szalona,
nie ma dla niej żadnej nadziei”
/Albert Einstein/

Jeżeli szukasz czegoś kreatywnego, co zachęca do samodzielnego i twórczego działania a poprzez zabawę rozwija wyobraźnię, motorykę małą i zdolności artystyczne dziecka to… koniecznie wypróbuj szkicownik Lilla Lou Orient.

Samodzielne projektowanie mody, nie tylko kreatywnie stymuluje umysł dziecka, ale także wspiera jego indywidualizm oraz zachęca do uwierzenia we własne siły i możliwości!

Pierwsze wrażenie… cuda orientu

Lilla Lou Orient designer zachwyca od pierwszego rzutu oka! Ładna twarda okładka przedstawia Lilla Lou Girl ubraną w charakterystyczne, japońskie kimono. Całość ma konwencje szkicownika „zorganizowanego” w estetyczny i bardzo poręczny kołonotatnik.

 

Lilla Lou Orient

 

Szkoła rysunku Lilla Lou Orient

Pierwsze strony szkicownika to prawdziwe ABC rysowania! Tu znajdziemy wszystkie niezbędne dla młodych artystek informacje dotyczące wyglądu kobiet – mieszkanek dalekiego wschodu. Ta część to prawdziwa Szkoła Rysowania! Porady dotyczące rysowania i kolorowania włosów przydadzą się z pewnością nie tylko początkującym projektantkom mody. Tutorial dotyczący uzyskania tzw. blasku na włosach jest naprawdę bardzo ciekawy.

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Orientalne inspiracje…

Szkicownik Lilla Lou Orient zawiera także wydrukowane prace projektantek z konkursu „Japan Style”. Wszystkie prace, nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim są na prawdę bardzo inspirujące.

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Obrysy bez… skazy i rysy

Dzięki temu, że w szkicowniku Lilla Lou Orient, zarys całej sylwetki jest już gotowy, młode artystki mogą skoncentrować się tylko na projektowaniu strojów. Włosy i makijaż modelek można także wykreować według swojego własnego pomysłu. Wszystko to daje multum możliwości i… multum frajdy!
Papier jest dosyć gruby a obrysy mają wiele bardzo ciekawych ułożeń ciała modelek. Ogromnym plusem jest fakt, że każdy obrys znajduje się jednostronnie na każdej kartce. Dzięki temu, podczas projektowania młode artystki mogą używać różnych materiałów plastycznych, bez obawy o zniszczenie poprzednich prac. Szkicownik ma także z tyłu tzw. usztywnianą tekturę, dzięki której możliwe jest także, nawet rysowanie w plenerze… „na kolanie”.

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Ciekawy dodatek…

Lilla Lou Orient ma także dołączony arkusz kolorowych naklejek. Z pewnością ucieszy to zwłaszcza młodsze użytkowniczki tego szkicownika.

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou – Art Academy

Szkicownik Lilla Lou Orient informuje także o możliwości skorzystania z kanału Lilla Lou na You Tubie.

Na portalu internetowym Lilla Lou, młode artystki mogą nie tylko podziwiać prace innych dzieci, ale także opublikować swoje własne projekty.

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Debiut małej projektantki…

Moja 7-latka zwyczajnie oszalała na punkcie szkicownika Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Lilla Lou Orient

 

Frajda rysowania

Przyznam szczerze, że sama jestem mocno zaskoczona, ile frajdy może dać projektowanie mody w tym szkicowniku, który na pierwszy rzut oka można by określić bardzo krzywdząco mianem… „kolorowanki dla nastolatek”. Co więcej, chociaż może troszkę „wstyd” o tym wspominać, ale… zabawa w rysowanie mody, wciągnęła także i mnie! Tylko czekać jak za projektowanie zabierze się także… archimedesowy tata!

My szkicownik Lilla Lou Orient szczerze polecamy!

Nasza ocena: bardzo dobry

Lilla Lou Orient designer
ISBN 978-83-280-4259-9
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Wydawnictwo Wilga 2017

Wydawnictwo wilga

Post nie posiada komentarzy, a od jego publikacji minęło bardzo dużo czasu. Komentowanie zostało wyłączone.