My, czyli… kto?!

Zabawy z Archimedesem – Kreatywna edukacja domowa i szkolna
Nauka, zabawa, przygoda

Zabawy z Archimedesem – to blog rodzinny z kreatywnymi pomysłami na edukację dziecka. Świetna zabawa, oryginalne rozwiązania i… spora dawka wiedzy, jest tym co lubimy najbardziej!

Jesteśmy także obecni w mediach społecznościowych:

Nasza naukowo zakręcona ekipa:

Mama Barbara

„Edukacja i wychowanie to moja pasja. Wielką miłością – moja rodzina. Największą inspiracją i motorem wszelakich działań – moja córeczka Marysia”

Ekspert w edukacji matematyczno-przyrodniczej. Edukatorka domowa i trener w pozaszkolnych formach edukacji. Pozytywnie zakręcony bloger edukacyjny i mol książkowy. Pasjonatka technologii IT i… robótek ręcznych. Ciągle chce się czegoś uczyć, ciągle coś nowego czyta, ciągle o coś pyta… Swoje ogromne doświadczenia zawodowe wykorzystuje obecnie także w pracy z dorosłymi.

Córcia Marysia

„Mamo a czy wiesz, że…”
Błyskotliwa i mega kreatywna VII-klasistka o umyśle i języku ostrym jak brzytwa. Niebanalna uroda i uwodzicielski uśmiech, sprawiają, że i tak wszystko uchodzi jej na sucho! Ciągłe pytania, ciągłe poszukiwania i ciągle nowe odkrycia! Pasjonatka matematyki, geografii i podróży… Zapalona domowa ogrodniczka i mały weterynarz. Astronomia i historia nie mają przed nią tajemnic! Kocha Mozarta i… swoją kotkę Roksolanę. Miłośniczka dobrej książki i języka hiszpańskiego. Wielka fascynatka kultury i kuchni orientalnej.

Słowem Marysia to inspiratorka wszystkich naszych mniejszych i większych szaleństw!

Tata Adam

Domowy specjalistyczny serwis informatyczny „Zabaw z Archimedesem” i nadworny rodzinny fotograf. Jako rasowy informatyk „sypia z kotem” oraz uwielbia cole i pizze. Ostatnio pokochał ryż oraz daje się namówić na „potrawy azyjskie”. Cierpliwie znosi pomysły swojej żony i córki… Jeszcze trochę to zacznie mówić po hiszpańsku…

Roksolana

„Mrauuu”…
7 letnia uwodzicielska trikolorka przywieziona do Krakowa prosto z przepięknych polskich Kaszub. Wszędzie wlezie, wszędzie zaglądnie… o wszystko zamruczy. Ukochana kotka naszej Marysi. To uosobienie cierpliwości i… wielkiego apetytu! Od niedawna także… kot elektryk (tylko nie pytajcie dlaczego!).