Emi i Tajny Klub Superdziewczyn – 5 Urodziny Emi na Targach Książki w Krakowie

Urodziny Emi

„To ja, Emi. Piszę do was w moim Tajnym Dzienniku. Właściwie nazywam się Stanisława Emilia Gacek. Na właśnie – Stanisława. Dostałam to imię po prababci i babci. Dzisiaj dziewczynek już się tak nie nazywa. Mój tata twierdzi, że w skrócie mogłabym być po prostu Stan. Co za pomysł! Stan od stanik. Beznadziejnie. Wymyśliliśmy więc z tatą, że lepszy będzie skrót od Emilii, czyli Emi. MEGA! To mi się spodobało… (…) Jestem szefową Tajnego Klubu Superdziewczyn, który założyłam wspólnie z moimi przyjaciółkami…”
/Agnieszka Mielech/

 

Z moich obserwacji wynika, że absolutnie każde dziecko ma swojego ulubionego czy wręcz ukochanego bohatera książkowego. Moja 9-latka uwielbia czytać książki, a że praktycznie czyta od 4 roku życia, toteż z czasem nauczyła się dość swobodnie dobierać sobie lektury. W naszej domowej biblioteczce jest już naprawdę baaaaardzo ciasno!  Z kolei w bibliotece dla dzieci, coraz trudniej doszukać się takiej książki, której Marysia jeszcze nie zdążyła przeczytać! Sami więc widzicie, że ulubionych bohaterów robi się nam co raz więcej i więcej…
Znacie Emi i jej Tajny Klub Superdziewczyn?! To właśnie jedna z takich bardziej ulubionych postaci literackich mojej córki! Wyobrażacie sobie minę Marysi, kiedy dowiedziała się, że podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będzie gościem na wielkiej imprezie urodzinowej Emi?! No właśnie! „5 Urodziny Emi” to dopiero jest super wydarzenie!

 

Urodziny Emi

 

Poznajmy się troszkę… Oto Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

Agnieszka Mielech stworzyła bardzo ciekawą serię książek o pewnej rezolutnej i bardzo pomysłowej dziewczynce o imieniu Emi oraz grupie jej zwariowanych przyjaciół. Emi, a właściwie panna Stanisława Emilia Gacek, to dziewczynka, którą poznajemy wtedy, kiedy chodzi jeszcze do zerówki i dopiero za rok ma rozpocząć naukę w szkole podstawowej w klasie pierwszej. Ta mała, ale bardzo zaradna i wielce oryginalna osóbka, wraz ze swoimi koleżankami wpada na naprawdę genialny plan! Emi zakłada Tajny Klub Superdziewczyn, którego hasło „nigdy więcej nudy”, to chyba najlepsza reklama całej serii jej przygód!
W kolejnych tomach przygód Emi, dziewczynka i jej przyjaciele zaczynają stopniowo dorastać, ale ich przygody zawsze dostarczają czytelnikowi nowych i niezapomnianych emocji.

 

Dziewuchy, dziewczyny i dziewczynki, ta książka jest dla was i… o Was!

Seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, przeznaczona dla głownie dziewczynek w wieku wczesnoszkolnym. To naprawdę świetny trening i motywacja dla wszystkich początkujących “czytaczy”. Ciekawa i mega wciągająca treść, ogromna dawka humoru i fajne stosunkowo proste teksty, dostarczają młodym czytelnikom sporo wrażeń i stanowią całkiem dobrą rozrywkę. Naszym zdaniem Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, to lektura dobra także dla nieco starszych czytelników. Wiecie, to taka lekka, “babska literatura”, tyle że dla… takich jeszcze małych kobietek.

 

Ekskluzywna impreza urodzinowa u Emi

Lubicie przyjęcia urodzinowe? My bardzo! A już wspólna zabawa na „5 Urodzinach Emi” to dopiero mega przygoda!

Było wszystko co na takie okazje jest potrzebne… Zobaczcie sami!

 

Urodziny Emi

 

Urodzinowa impreza pełna była niespodzianek… Pierwsza z nich to „Emi” we własnej osobie! No prawie we własnej osobie… Ale pomysł super, prawda?!

 

Urodziny Emi

 

Urodzinowe spotkanie pełne było wspomnień, anegdotek i osobistych wyznań. Marysia także postanowiła opowiedzieć o swojej ulubionej książce z serii opowieści o Emi.

 

Urodziny Emi

 

A teraz czas na super konkurs z mega nagrodami! Oczywiście wszyscy chcieli wygrać nagrodę główną a pytania były naprawdę trudne… Jednak superfanki Emi zawsze dają radę!

 

Urodziny Emi

 

Kiedy jury zebrało się na obrady, superfanki także przystąpiły do pracy. Każdy na swój sposób chciał pokazać jak bardzo lubi opowieści o przygodach Emi. 
ruch poszły kredki, pisaki i… mega pokłady wyobraźni!

 

Urodziny Emi

 

Jury konkursowe pilnie sprawdzało prace konkursowe…

 

Urodziny Emi

 

Wszyscy fani Emi mogli podarować jej urodzinową laurkę… Marysia także postanowiła zrobić coś specjalnego dla Emi.

 

Urodziny Emi

 

Na urodzinach Emi nie mogło zabraknąć także słodkości… Pyszne babeczki zniknęły w mgnieniu oka!

 

Urodziny Emi

 

Niestety nam nie udało się wygrać nagrody głównej, ale każda superfanka i tak otrzymała specjalny pakiet urodzinowych prezentów od Emi.

 

Urodziny Emi

 

Na koniec jeszcze tylko autografy i… można lecieć na stoisko Wydawnictwa Wilga po premierową książkę o Emi.

 

Urodziny Emi

 

Urodziny Emi

 

Coraz bliżej Święta… Coraz bliżej nas… Najlepsze prezenty ukryte są w książkach!

Seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn od lat podbija serca młodych czytelniczek w Polsce. Przygody rezolutnej Emi i jej przyjaciół z Tajnego Klubu Superdziewczyn inspirują dzieci do działania i zakładania własnych Tajnych Klubów. Właśnie niedawno ukazała się najnowsza część jej przygód: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Idą święta. Cała paczka pojedzie na wielkie sprzątanie do babci Emi do Żabiego Rogu. Tajna misja: odszukać magię świąt! A co z tego wyniknie? My jesteśmy absolutnie oczarowani! Światła dziecięcych marzeń niech rozświetlą ten świąteczny czas! Tak! To już ten czas, aby zacząć myśleć o cudownym prezencie dla małych zbuntowanych księżniczek!

 

Urodziny Emi

 

Specjalne świąteczne wydanie przygód Stanisławy Emilii Gacek po prostu trzeba mieć!!!

 

 

Post nie posiada komentarzy, a od jego publikacji minęło bardzo dużo czasu. Komentowanie zostało wyłączone.