Brulion zabaw w podróży kiedy nudzi się i mały i duży!

Brulion zabaw w podróży

Rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe
i tylko mędrcy potrafią je pojąć
/
Paulo Coelho – Alchemik/

Długa podróż pociągiem nad morze, albo kilka godzin w samochodzie jadąc do babci na Mazury, lub tylko przelot na wymarzone rodzinne wakacje w Hiszpanii to dla wielu rodziców prawdziwe wyzwanie! Teraz, kiedy kończą się już wakacje, takie długie podróżowanie z dzieciakami może być jeszcze bardziej trudne!
Mamo… Tato… nudzi mi się! Znacie to?! Co zatem zabrać ze sobą w podróż, aby było naprawdę ciekawie i… kreatywnie? Nasza propozycja z pewnością spodoba się nie tylko dzieciom – Brulion zabaw w podróży i zabawa trwa przez wiele godzin!

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży czyli… rodzinna podróż w stylu retro

Brulion zabaw w podróży to dość niezwykły „zeszyt zabaw kreatywnych” dla dzieci. Design żywcem wyjęty z czasów PRL-u stanowi nie lada gratkę także dla rodziców. A kto wie, może do zabawy postanowią dołączyć się także dziadkowie? Ta niesamowita publikacja to naprawdę super propozycja dla całej rodziny! Teraz żadna podróż nie będzie już straszna! U nas „kreatywnik” sprawdził sie w 100%!!

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

Mama i tata też kiedyś podróżującymi dziećmi byli…

Znacie grę w państwa – miasta?? A może wolicie grę „Pomidor”? Gra w „Łapki do pary” też brzmi całkiem dobrze! Albo… zróbmy sobie samolot lub statek z papieru! Tylko jako to szło…? Spokojnie! Brulion zabaw w podróży to „kreatywnik” w którym znajdziecie fajne, bo rysunkowo – komiksowe opisy wielu gier i zabaw. Takie rozwiązanie z pewnością najbardziej spodoba się dzieciakom. Na wewnętrznej stronie okładek „kreatywnika” można odszukać dokładniejsze opisy kilku wybranych gier, jak np.: „Sąsiedzi”, „Kartofel”, „Smok” czy „Czołgi”.

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

Jeżeli już trochę się zmęczycie, zawsze można pobawić się w „Połącz kropki”, „Plątaninkę”, „Labirynt” lub zrobić sobie wachlarz. A może wolicie grę „Bystre oko” lub po prostu chcecie rozwiązać krzyżówkę? Propozycji zabaw jest naprawdę sporo!

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

Dziadku! Babciu! To Wy też byliście dziećmi?

Brulion zabaw podwórkowych przypomina także takie nieśmiertelne gry jak „Kółko i krzyżyk” oraz „Statki” i „Szubienica”… Te zabawy z pewnością pamiętają ze swojego dzieciństwa dziadkowie. I to pewno oni zechcą stać się prawdziwymi rodzinnymi ekspertami, którzy wprowadzą młodzież w arkana tych gier.

 

Brulion zabaw w podróży

 

Kultowy niezbędnik każdego Małego Podróżnika

Brulion zabaw w podróży dla każdego to zbiór kultowych, ale niestety dziś często zapomnianych już gier, zabaw i innych ciekawych dziecięcych aktywności. Warto je sobie przypomnieć i… warto pokazać je swoim dzieciom. Dzieciaki znajdą w nim mnóstwo pomysłów na naprawdę dobrą zabawę, a dorośli mogą odbyć sentymentalną podróż do czasów swojego własnego dzieciństwa. Ciekawy pomysł i fajne rozwiązania graficzne, to podstawowe atuty tej publikacji, która naprawdę warto poznać!

 

Brulion zabaw w podróży

 

Brulion zabaw w podróży

 

U nas Brulion zabaw w podróży sprawdził się idealnie!

Nasza ocena: bardzo dobry

Brulion zabaw w podróży
ISBN 978-83-280-4425-8
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Wydawnictwo Wilga 2017

Wydawnictwo wilga

Post nie posiada komentarzy, a od jego publikacji minęło bardzo dużo czasu. Komentowanie zostało wyłączone.