Kartki wielkanocne – zamów i wspomóż Hospicjum Św. Łazarza

Kartki wielkanocne - zamów i wspomóż Hospicjum Św. Łazarza

Zamów kartki wielkanocne dla swoich najbliższych – wspomóż Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie.
Podaruj serce!

Jak co roku, zaprzyjaźniona z naszym blogiem Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum rozprowadza kartki wielkanocne. Całkowity dochód ze sprzedaży kartek, przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie przy ul. Fatimskiej 17. Na każdej kartce znajduje się specjalna nadrukowana informacja: „Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie”.

Na przestrzeni lat, z bogatej oferty kartek wielkanocnych Fundacji korzystały duże i małe firmy, instytucje, organy samorządowe, ministerstwa, dyplomaci, posłowie i senatorowie oraz niezliczona rzesza klientów indywidualnych. Naszą akcję wsparły także krakowskie szkoły i placówki kulturalne.

Oferta została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. W ofercie znajdziemy kartki wielkanocne o tematyce zarówno religijnej, jak i świeckiej. Wszystkie są jednak wyjątkowe i piękne!

Nie znaleźli Państwo odpowiedniej kartki dla swoich bliskich, klientów, współpracowników? Nic straconego! W aktualnej ofercie Fundacji znajduje się ponad 150 wzorów kartek o tematyce Wielkiej Nocy, każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich najbliższych. Pełną ofertę kartek można zobaczyć na stronie internetowej Fundacji.

 

Oferta kartek na Wielkanoc 2021



Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *