Park rozrywki GOKIDZ w Krakowie

Gokidz

Ludzie nie przestają się bawić dlatego, że się starzeją;
oni starzeją się dlatego, że przestają się bawić
/Oliver Wendell Holmes/

 

Ciekawe i niebanalne miejsca zabawy, wypoczynku i rozrywki dzieci, to dość trudny temat. Rodzice starają się szukać takich miejsc, które nie tylko sprawią dzieciakom mega frajdę, ale także zapewnią bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wybierając miejsce na taki rodzinny wypad do sali zabaw, czy parku rozrywki rodzice kierują się również kwestiami ekonomicznymi.
Niedawno w Krakowie otwarto nowy zupełnie innowacyjny Park Rozrywki GoKidz, który naszym zdaniem warto abyście poznali i… Kto wie może pokochacie go tak jak my?!

 

Gokidz

 

GoKidz… pierwsze spojrzenie

GoKidz to ogromna, ale bardzo dobrze zaaranżowana przestrzeń, która idealnie sprzyja wypoczynkowi i swobodnej zabawie dzieci. Jednorazowo może bawić się tutaj całkiem spora grupa dzieciaków i ich opiekunów. Mimo mnogości atrakcji, dzieci nie wpadają na siebie i mogą bez przeszkód przemieszczać się pomiędzy kolejnymi niespodziankami tego fantastycznego miejsca.

Ogromnym plusem jest fakt, że strefa zabawy jest tu wyraźnie oddzielona od strefy cateringowo – wypoczynkowej. Sami musicie przyznać, że po intensywnych szaleństwach na zjeżdżalniach, w labiryntach i po wspinaczkach, fajnie jest chwile spokojnie odsapnąć. Zimny (lub ciepły) napój i drobna przekąska to idealne rozwiązanie na krótką przerwę między kolejnymi przygodami. A może ktoś skusi się nawet na pyszne lody?

 

Gokidz

 

Gokidz

 

GoKidz, czyli atrakcje dla malucha i dużego zucha

GoKidz to gigantyczny park rozrywki, który naszym zdaniem powinien zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wybrednych małych poszukiwaczy przygód. Każda atrakcja opatrzona została stosowną tabliczką informacyjną, dzięki której rodzice mogą upewnić się, czy jest to właściwe miejsce zabawy dla jego dziecka. Strefa przeznaczona dla najmłodszych dzieci jest wyraźnie oddzielona od strefy zabaw dzieci starszych. Lokalizacja strefy „dla maluchów” jest naprawdę dobrze przemyślana. Rodzic opiekujący się dzieckiem (od 1rż do lat 4), może jednocześnie spokojnie śledzić poczynania swoich starszych pociech (dzieci do lat 13).

 

Gokidz

 

 

GoKidz, czyli mega możliwości i… bezpieczeństwo

To co już na wstępie zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie to zastosowanie elektronicznych bramek wejściowych. Takie rozwiązanie sprzyja bezpieczeństwu dzieci, bowiem obsługa doskonale kontroluje nie tylko liczbę osób, które znajdują się w obiekcie, ale też czuwa aby nikt niepożądany nie mógł się tu niepostrzeżenie przedostać. Dodatkowo każda osoba – dziecko i dorosły, dostaje specjalną elektroniczną opaskę na rękę.

 

GoKidz to świetne miejsce rozrywki i rekreacji, ale należy pamiętać, że dzieci powinny być tutaj pod stałą opieką i nadzorem rodzica lub opiekuna. Rodzice zezwalają swoim dzieciom na korzystanie z atrakcji Parku i pomieszczeń obiektu wyłącznie na własną odpowiedzialność. Dzieci nie zawsze są bowiem świadome swoich możliwości fizycznych, kondycji, a w szczególności stanu zdrowia. Każda atrakcja w GoKidz to wielka frajda i nowa przygoda, ale także pewne ograniczenia i zagrożenia. Poszczególne miejsca zabaw mają określone poziomy trudności i warto zwrócić na to uwagę, zanim dziecko zacznie korzystać z danej atrakcji.

 

Gokidz

 

GoKidz, czyli kosmicznie fajny pomysł

GoKidz pomyślane jest w taki sposób, że dzieci wcielają się w rolę tajnych kosmicznych bohaterów i mają za zadanie ratować świat przed złymi automatami. Przywódca automatów Imperator Scrag, przybył na Ziemię i rozpoczął atak. Drużyna GoKidz trenuje z Adeptami na kosmicznych torach Ninja, zjeżdżalniach, labiryntach i zderzaczach, aby wspólnie pokonać Scraga. Adepci zdobywają galaktyczne punkty, żetony i poziomy. Każdy adept ma swój profil treningowy a przechodząc przez kolejne atrakcje dzieciaki zdobywają możliwość sięgnięcia po dodatkowe nagrody.

 

Gokidz

 

Gokidz

 

My jako nagrodę wybraliśmy jazdę na gokartach. Ależ to była frajda!

 

Gokidz

 

Gokidz

 

GoKidz, czyli… podobne a jednak zupełnie inne

Parki rozrywki i sale zabaw mają zazwyczaj bardzo podobne do siebie atrakcje. Jednak GoKidz zaskoczył nas nie tylko różnorodnością owych atrakcji, ale i pewnymi wyjątkowymi „urządzeniami”. Coś co absolutnie nas zaskoczyło i dało mega kopa, to” gigantyczna ośmiornica”. To połączenie wspinaczki na gumowych krzyżujących się taśmach i… trójpoziomowej zjeżdżalni.

 

Gokidz

 

Inna super atrakcja, która naszym zdaniem będzie się cieszyć ogromnym powodzeniem, to ogromniaste labirynty. Tu jednak trzeba zaznaczyć, że dziecko wchodząc do takiego labiryntu „znika nam z oczu na kilka minut”. To może wzbudzić pewien niepokój zarówno u rodziców jak i u dzieci. Tej atrakcji nie polecam dzieciom mniej pewnym siebie czy bardziej wycofanym, gdyż mogą się trochę się przestraszyć.

 

Gokidz

 

Gokidz

 

Gokidz

 

Gokidz

 

Gokidz

 

Gokidz

 

A wyjścia z labiryntów są bardzo nieoczekiwane…

 

Gokidz

 

Gokidz

 

W GoKidz odnajdziemy także nietypowe tory przeszkód i nietypowe „dmuchańce”. Nam takie rozwiązania bardzo przypadły do gustu!

 

Gokidz

 

Gokidz

 

Gokidz

 

Gokidz

 

Na „dmuchańca” można tez skoczyć z różnych wysokości i… poleniuchować!

 

Gokidz

 

A może macie ochotę na gigantyczną zjeżdżalnie? To dopiero była atrakcja!

 

Gokidz

 

Gokidz

 

W toalecie też czekają niespodzianki od GoKidz

 

Gokidz

 

gokidz

 

GoKidz… głos marudy

Park Rozrywki GoKidz zrobił na nas bardzo dobre wrażenie i jestem pewna, że nie raz tu powrócimy. To nad czym jeszcze warto odrobinę popracować to więcej informacji, jak można dojechać do tego miejsca. My zwróciliśmy uwagę, że na drodze od przystanku tramwajowego do samego GoKidz nie ma żadnej informacji. Tematem do przemyślenia jest także kwestia szatni. Małe szyfrowane skrzyneczki są świetne na okres gdy jest ciepło, ale w okresie zimowym mogą nie spełnić oczekiwań gości. I na koniec warto też pomyśleć nad nowym doborem repertuaru muzycznego na coś ciut spokojniejszego. Zbyt głośna hałaśliwa muzyka może okazać się zbyt uciążliwa zwłaszcza dla najmłodszych użytkowników tego naprawdę fajnego miejsca.

 

Gokidz

 

Naszym zdaniem GoKidz to miejsce, które można spokojnie polecić innym rodzicom! To fajny pomysł na wspólne rodzinne spędzanie wolnego czasu, nie tylko w czasie niepogody! To miejsce ma potencjał i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz nas zaskoczy!

GoKidz to także miejsce gdzie można organizować przyjęcia urodzinowe. My jeszcze nie próbowaliśmy, ale oferta dotycząca wariantów takiej imprezy jest naprawdę obiecująca. Dodatkowo GoKidz organizuje dla dzieci także różne ciekawe warsztaty. Znajdziemy tu m.in.: warsztaty małego naukowca, warsztaty plastyczne a nawet robotykę i programowanie. Brzmi nieźle, prawda?

 

GOKIDZ KRAKÓW
ul. Rzemieślnicza 20G, Kraków
tel:+48 578 202 005
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 21:00
Sobota – Niedziela: 9:00 – 21:00
gokidz.pl

 

Post nie posiada komentarzy, a od jego publikacji minęło bardzo dużo czasu. Komentowanie zostało wyłączone.