Kartki wielkanocne – zamów i wspomóż Hospicjum Św. Łazarza

Kartki wielkanocne - zamów i wspomóż Hospicjum Św. Łazarza

Zamów kartki wielkanocne dla swoich najbliższych – wspomóż Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie.
Podaruj serce!

Jak co roku, zaprzyjaźniona z naszym blogiem Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum rozprowadza kartki wielkanocne. Całkowity dochód ze sprzedaży kartek, przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie przy ul. Fatimskiej 17. Na każdej kartce znajduje się specjalna nadrukowana informacja: „Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie”.

Na przestrzeni lat, z bogatej oferty kartek wielkanocnych Fundacji korzystały duże i małe firmy, instytucje, organy samorządowe, ministerstwa, dyplomaci, posłowie i senatorowie oraz niezliczona rzesza klientów indywidualnych. Naszą akcję wsparły także krakowskie szkoły i placówki kulturalne.

Oferta została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. W ofercie znajdziemy kartki wielkanocne o tematyce zarówno religijnej, jak i świeckiej. Wszystkie są jednak wyjątkowe i piękne!

Nie znaleźli Państwo odpowiedniej kartki dla swoich bliskich, klientów, współpracowników? Nic straconego! W aktualnej ofercie Fundacji znajduje się ponad 160 wzorów kartek o tematyce Wielkiej Nocy, każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich najbliższych. Pełną ofertę kartek można zobaczyć na stronie internetowej Fundacji.

 

Oferta kartek na Wielkanoc 2022Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.