Kartki bożonarodzeniowe – kup i wspomóż Hospicjum Św. Łazarza

Kartki bożonarodzeniowe - kup i wspomóż Hospicjum Św. Łazarza

Zamów kartki świąteczne dla swoich najbliższych – wspomóż Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie.
Podaruj serce!

Jak co roku, zaprzyjaźniona z naszym blogiem Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum rozprowadza kartki bożonarodzeniowe. Całkowity dochód ze sprzedaży kartek, przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie przy ul. Fatimskiej 17. Na każdej kartce znajduje się specjalna nadrukowana informacja: „Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie”. W tym roku akcja dystrybucji kartek ma szczególny charakter, że względu na pandemię oraz trudną sytuację finansową Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie.

Na przestrzeni lat, z bogatej oferty kartek bożonarodzeniowych Fundacji korzystały duże i małe firmy, instytucje, organy samorządowe, ministerstwa, dyplomaci, posłowie i senatorowie oraz niezliczona rzesza klientów indywidualnych. Naszą akcję wsparły także krakowskie szkoły i placówki kulturalne.

Na Boże Narodzenie 2021 przygotowana została oferta 36 wzorów, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających klientach. W ofercie znajdziemy kartki bożonarodzeniowe o tematyce zarówno religijnej, jak i świeckiej. Wszystkie są jednak wyjątkowe i piękne!

Nie znaleźli Państwo odpowiedniej kartki dla swoich bliskich, klientów, współpracowników? Nic straconego! W pełnej ofercie Fundacji znajduje się prawie 200 wzorów kartek o tematyce Bożego Narodzenia, każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich najbliższych.

 

Oferta kartek na Boże Narodzenie 2021

 

Kartki świąteczne można zamawiać na stronie internetowej Fundacji www.fundacja.krakow.pl.

  

Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.