Bridge smarter every game – weekendowy happening z grami karcianymi Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia krakowskiego Małego Rynku.

 

Już w ten weekend, w Krakowie, odbędzie się fantastyczna, zarażająca pasją grania, karciana akcja, happening Bridge smarter every game. Gra w karty, w szczególności w brydża, jest znakomitym sposobem na rozwój zdolności matematycznych i strategicznych. Polski Związek Brydża Sportowego, organizator imprezy, stara się pokazać, jak za pomocą kart można połączyć rozrywkę z edukacją. Pomagają mu w tym uczestnicy happeningu – dzieci z brydżowych klas gimnazjów.

Rozrywek nie zabraknie: rozegrany zostanie turniej brydża na świeżym powietrzu, odbędą się błyskawiczne, 15-minutowe kursy nauki gry w brydża, okoliczne pomniki zostaną obdarowane kartami (cały Kraków gra!). Na Małym Rynku będzie też można obejrzeć wystawę plenerową odważnych, nowoczesnych projektów kart – prac konkursowych studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Sobota upłynie pod znakiem oficjalnego bicia rekordu Polski w ułożeniu najdłuższego węża z kart, a główną atrakcją niedzieli będzie gra żywymi kartami.

 

Wydarzenie jest częścią obchodów jubileuszu 70-lecia Fabryki Kart Trefl – Kraków.

 

Bridge smarter every game
3-4 czerwca 2017 r.
Mały Rynek w Krakowie
godz. 10.00 do 20.00
wstęp wolny

 
Organizator: Polski Związek Brydża Sportowego
Honorowy patronat: Przewodniczący Rady Miasta Krakowa
Sponsor strategiczny: Fabryka Kart Trefl – Kraków

 

Edukacja domowa

Strona wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/229990230837012/

 

Trefl Kraków

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *